spacer

Sekcja Kompatybilności Elektromagnetycznej Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji

header
Menu serwisu
Strona główna
Skład
Konferencje
Komunikaty
Kontakt
Do pobrania
Strona KEiT
 
Strona główna arrow Komunikaty

Komunikaty Sekcji Kompatybilności Elektromagnetycznej KEiT PAN

Komunikat z dnia 2017-05-15

Profesor Tadeusz Więckowski - Przewodniczący Sekcji Kompatybilności Elektromagnetycznej Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk uprzejmie zaprasza wszystkich członków na na połączone posiedzenie Polskiego Oddziału IEEE EMC Society oraz Sekcji EMC KEiT PAN, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 5 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 13.45 w sali 007 budynek C-21 Politechniki Wrocławskiej (pl. Grunwaldzki 11, budynek Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej - nowy budynek biblioteki cyfrowej pomiędzy budynkami D1 i D2, na przeciw Pomnika ku czci Pomordowanych Profesorów Lwowskich).Analogicznie do lat ubiegłych posiedzenie plenarne Sekcji w latach nieparzystych organizowane jest podczas Krajowych Warsztatów Kompatybilności Elektromagnetycznej.

Szczegółówy program dostępny jest na stronie Warsztatów: www.warsztaty-emc.pwr.wroc.pl.

Program posiedzenia:

 1. Otwarcie posiedzenia
 2. Zatwierdzenie programu posiedzenia
 3. Informacje bieżące na temat działalności Oddziału i Sekcji
 4. Udział Sekcji w EMC Europe 2016
 5. Referat naukowy: Jarosław Janukiewicz, Zbigniew Jóskiewicz "Wpływ przewodu HDMI na wyniki pomiaru emisji zaburzeń elektromagnetycznych promieniowanych przez monitory".
 6. Dyskusja
 7. Wolne wnioski
 8. Zamknięcie posiedzeniaKomunikat z dnia 2015-06-08

Profesor Tadeusz Więckowski - Przewodniczący Sekcji Kompatybilności Elektromagnetycznej Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk uprzejmie zaprasza wszystkich członków na posiedzenie plenarne Sekcji, które w latach nieparzystych organizowane jest podczas Krajowych Warsztatów Kompatybilności Elektromagnetycznej.

Wraz z organizatorami będziemy świętować X jubileuszową edycję Warsztatów. Szczegółówy program dostępny jest na stronie Warsztatów: www.warsztaty-emc.pwr.wroc.pl.
Posiedzenie odbędzie się 25 czerwca 2015 roku o godzinie 10:30 w sali 10D w Centrum Konferencyjnym Politechniki Wrocławskiej, w budynku D-20 przy ulicy Janiszewskiego 8.

Program posiedzenia:

 1. Otwarcie posiedzenia
 2. Podsumowanie poprzedniego okresu działalności
 3. Udział Sekcji w EMC Europe 2016
 4. Zaproszenie członków do udziału w IATI
 5. Sprawy organizacyjne
 6. Referat naukowy: dr inż. Zbigniew Jóskiewicz, Politechnika Wrocławska "Porównanie wyników pomiaru emisji zaburzeń promieniowanych wzorcowych źródeł pola EM ".
 7. Dyskusja
 8. Wolne wnioski
 9. Zamknięcie posiedzeniaKomunikat z dnia 2013-11-05

Profesor Tadeusz Więckowski - Przewodniczący Sekcji Kompatybilności Elektromagnetycznej Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk uprzejmie zaprasza wszystkich członków na posiedzenie plenarne Sekcji.
Dzięki uprzejmości władz Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej posiedzenie odbędzie się 25 listopada 2013 roku o godzinie 11:00 w sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, w budynku A przy ulicy Wincentego Pola 2 (I piętro, sala 101).

Wstępny program posiedzenia:

 1. Otwarcie posiedzenia
 2. Sprawy organizacyjne
 3. Referat naukowy:dr hab. inż . Lesław Karpiński, Prof. PRz, Politechnika Rzeszowska "Ochrona statków powietrznych przed piorunowym impulsem elektromagnetycznym".
 4. Dyskusja,
 5. Wolne wnioski
 6. Zamknięcie posiedzenia

Równocześnie w imieniu gospodarzy spotkania z Politechniki Rzeszowskiej pragną serdecznie zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie i zwiedzanie specjalistycznych laboratoriów badawczych w Zakładzie Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych oraz Katedrze Elektrotechniki i Podstaw Informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki, Politechniki Rzeszowskiej.
Uroczyste otwarcie odbędzie o godzinie 13.00 w sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki po zakoszeniu posiedzenia Sekcji Kompatybilności Elektromagnetycznej KEiT PAN.

Program uroczystego otwarcia zintegrowanych laboratoriów ZSEiT i KEiPI
 1. Powitanie Gości,
 2. Uroczyste otwarcie laboratoriów,
 3. Wystąpienia Gości,
 4. Lunch,
 5. Zwiedzanie Laboratoriów:
  • Kompatybilności Elektromagnetycznej;
  • Radiowej Techniki Identyfikacji Obiektów;
  • Zintegrowanych Mikro- i Nanotechnologii Elektronicznych;
  • Przepięciowych Badań Awioniki;
  • Uczelnianego Laboratorium Badań Materiałów dla Przemysłu Lotniczego.

Sponsorzy uroczystego otwarcia: AM Technologies, Rohde & Schwarz, EM Test.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w uroczystościach w terminie do 15 listopada 2013 na adres: wsabat@prz.edu.pl, dklepa@prz.edu.pl lub pod numer telefonu +48 17 8651239.

Dodatkowe informacje:
Osoby, które pragną w trakcie pobytu skorzystać z ograniczonej strefy parkowania na terenie PRz proszone są wjazd do strefy od strony ulicy Niedzielskiego i zgłoszenie chęci skorzystania z Parkingu na portierni przy budynku AL.

Plan dojazdu do strefy ograniczonego parkowania PRz. - nowa mapka (aktualizacja 2013.11.07)

Przy ulicy Wincentego Pola, przy budynku A znajduje się parking ogólnodostępny.
 
spacer